Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 9 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Sprawozdanie z zajęć zorganizowanych podczas ferii zimowych w PSP Kamień Śl. w roku szk. 2006/07

W czasie tegorocznych ferii zimowych dzieci ze szkoły podstawowej  z Kamienia i Kamionka miały możliwość uczestniczenia w zajęciach zorganizowanych na terenie szkoły, wyjazdu na basen w Gogolinie i do kina. Codziennie w pierwszym tygodniu ferii w godzinach od 9.00 do 13.00 można było atrakcyjnie i ciekawie spędzić czas pod okiem opiekunów: Tomasza Sochańskiego i Renaty Fikus .

Każdy dzień był zaplanowany, można było wziąć udział w zajęciach o charakterze sportowym, informatycznym i plastycznym.

 

Poniedziałek 02.02.2007

W pierwszym dniu uczestnicy zajęć mięli do dyspozycji pracownię komputerową i stół do tenisa stołowego. Odbyły się także zajęcia o charakterze sportowym na sali gimnastycznej gdzie rozegrano mecze w dwa ognie, piłkę nożną halową, koszykówkę i siatkówkę.

 

Brak opisu obrazka

 

 

Wtorek 03.02.2007

Tak jak w poniedziałek na ten dzień zaplanowano zajęcia na terenie szkoły. Do dyspozycji uczestników zajęć był stół do tenisa stołowego i pracownia komputerowa z dostępem do Internetu. Dzieci również brały udział w zajęciach sportowych na sali gimnastycznej: graliśmy w dwa ognie,  w piłkę nożną halową i  siatkówkę.

 

Brak opisu obrazka

 

 

Środa 04.02.2007

W tym dniu zaplanowano wyjazd na basen do Gogolina w celu przygotowania się do zawodów pływackich zaplanowanych na piątek. Do czasu wyjazdu można było pograć w tenisa stołowego i skorzystać z komputera w pracowni informatycznej.

 

Brak opisu obrazka

 

Brak opisu obrazka

 

 

Czwartek 05.02.2007

Na ten dzień zaplanowano wyjazd do kinopleksu w Opolu na film „Artur i Minimki”

 

Brak opisu obrazka

 

Brak opisu obrazka

 

Brak opisu obrazka

 

Brak opisu obrazka

 

Brak opisu obrazka

 

Brak opisu obrazka

 

 

Piątek 05.02.2007

O godzinie 9.00 pojechaliśmy na długo oczekiwane zawody pływackie zorganizowane na basenie w Gogolinie. Dzieci rywalizowały na dystansie 25 metrów w poszczególnych kategoriach wiekowych, a najlepsza trójka była nagrodzona medalami i dyplomami. W kategorii klas IV chłopców I miejsce zajął Kamil Herrmann a III Kamil Roskosz. W kategorii klas V dziewcząt III miejsce zajęła Justyna Sleziona, a spośród chłopców II miejsce zajął Patryk Tomczyk. W kategorii klas VI chłopców I miejsce zajął Karol Wachtarczyk a II Krystian Feilert. Miejsca i czasy pozostałych zawodników można sprawdzić w aktualnościach na stronie Gogolina www.gogolin.pl.

 

Brak opisu obrazka

 

Brak opisu obrazka

 

Brak opisu obrazka

 

Brak opisu obrazka

 

Brak opisu obrazka

 

Brak opisu obrazka

 

Brak opisu obrazka

 

 

Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach przygotowanych przez szkołę o czym może świadczyć ilość uczestników biorących w nich udział.

 

Wersja XML