Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 9 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Jarmark Bożonarodzeniowy

W dniu 02-12-2012 odbył się po raz pierwszy w naszej miejscowości Jarmark Bożonarodzeniowy.  Mimo, że już zagościły u nas pierwsze mroźne dni to i tak przybyło dużo mieszkańców, za co dziękujemy.

Spotkanie wprowadziło wszystkich już w nastroje świąteczne dzięki chórowi "BIS" z Strzelec Opolskich, którzy śpiewali piękne kolędy nie tylko w języku polskim, ale także angielskim i niemieckim. Po ich występie młodzież z Kamionka krótkimi, ale głębokimi przedstawieniami  przekazała mieszkańcom, co tak naprawdę jest najważniejsze w czasie przeżywania świąt. Na sam koniec mieszkańcy zostali zaproszeni na koncert naszych młodych talentów z Kamionka. Łukasz Komandzik zagrał na nietypowym instrumencie- ksylofonie natomiast Joanna Tomczyk zagrała piękne kolędy na flecie poprzecznym pomagała jej przy tym Justyna Wachtarczyk, która śpiewała.

 Ponadto mieszkańcy mieli możliwość zakupienia dekoracji świątecznych przygotowanych przez młodzież z Świetlicy i nie tylko. A także mogli częstować się świątecznymi pierniczkami, grzanym winem, pysznym żurkiem i kiełbaską.

Dziękujemy bardzo osobom bez których nie można by było tego spotkania zorganizować, wszystkim sponsorom a także organizatorom : Pani Sołtys oraz Państwu Fesser.

Kliknij, aby powiększyć(CTRL+)  lub pomniejszyć (CTRL-) zdjęcie

  Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

   Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

  Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

Dziękuję koleżance Leokadii Skowronek za tekst i zdjęcia

Wersja XML